kaVAk YelleRİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kaVAk YelleRİ

Kavak YellERi İLe İLGİli HerŞey BurdA

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows Kapanış Mesajları

3 posters
YazarMesaj
_angel_
Admin
Admin
_angel_

Windows Kapanış Mesajları Empty
MesajKonu: Windows Kapanış Mesajları   Windows Kapanış Mesajları Icon_minitimePaz Kas. 04, 2007 3:11 pm

» Oturumunuz Sürece bir hatamiz olduysa affola. Simdi bilgisayarinizi kapatabilirsiniz Bill Gates
iyi günler diler. Nereye Isterseniz Oraya !

» Kah güldük kah eglendik yeri geldi üzüldük, agladik, kizdik... Ancak her güzek sey gibi bu
oturumun da sonuna geldik... Yeni bir orturmda görüsmek üzere... Microsoft la Kalin...

» Gidiyorsun ama!ya dönemezsen? hadi hakkini helal et Bill Gates in dualari senin üzerine olsun

» Windows kapatiliyor bu katliyama sessiz kalmayin! Her gün dünyada onbinlerce windows
kapatiliyor... bunlarin yarisindan çogu orjinal bile degil... Birakin açik kalsin...

» Bu aksam da bizlerle ayrilan sürenin sonuna geldik yarin ayni saatde bulusmak ümidi ile esen
kalin...

» tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir...

» Beni böyle istediginiz gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum...

» Bugün de kazasiz belasiz atlattin...

» Verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz.

» Simdi kapaniyourm ama, kullanilirken ettigin küfürleri anlamadim sanma... Bir dahaki oturumda
sorarim ben sana...

» Müsadenle Kaçiyorum, Sahip...
https://kavakyellerii.yetkinforum.com
=*)aslı_deniz=*)
Admin
Admin
=*)aslı_deniz=*)

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları   Windows Kapanış Mesajları Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 3:22 pm

ay kırıldım gülmekten gerçekten süper Laughing Laughing
_ZuZu_
Admin
Admin
_ZuZu_

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları   Windows Kapanış Mesajları Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 1:15 pm

saol canım COK GUZLE ya koptum burda

Windows Kapanış Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-